piątek, 2 listopada 2012

pw studio dolne

Pokoje studio w Szczawnicy.
Na początek trochę teorii, czyn różnią się pokoje typu studio od apartamentów i pokoi 2-3 osobowych.
Nasze pokoje studio w Szczawnicy to jedno duże pomieszczenie dla 2-4 osób z wydzieloną łazienką i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. W aneksie kuchennym jest lodówka, płyta ceramiczna, kuchenka mikrofalowa, komplet garnków , komplet talerzy obiadowych, sztućce, podstawowe przyprawy, herbata, cukier i niczym nie różni się od standardowej kuchni w przeciętnym domu
pokój studio w Szczawnicy z aneksem kuchennym
pokój studio w Szczawnicy z aneksem kuchennym
pokój studio w Szczawnicy z aneksem
pokój studio dolne z aneksem kuchennym
Apartamenty oprócz łazienki i aneksu kuchennego składają się z minimum dwóch pomieszczeń, pokoju sypialnego i dziennego z miejscami do spania. Natomiast pokoje 2-3 osobowe w przeciwieństwie do pokoi studio i apartamentów nie posiadają własnego aneksu kuchennego.

pokoje studio w Szczawnicy z dzieckiem
pokoje studio w Szczawnicy


Pokoje studio w Szczawnicy idealnie nadają się dla rodzin z dzieckiem. W pełni wyposażony aneks kuchenny pozwala naszym gościom na samodzielne przygotowanie posiłków i jedzenia dla dzieci o każdej porze dnia.

pokoje studio w Szczawnicy z placem zabaw
Mini plac zabaw

Pobyt rodzin z dziećmi w Szczawnicy uatrakcyjni mini plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią dla dzieci, i piaskownicą. Dla rodziców natomiast przygotowaliśmy dużą altanę ogrodową, gdzie wieczorem można w spokoju posiedzieć na świeżym powietrzu, a także zapalić grilla.
pokoje studio w Szczawnicy z altaną
pokoje studio w Szczawnicy z altaną

Zdjecia studio dolne łoże małżeńskie Pokoje szczawnica